Colafit slim s chitosanem – Duo

Colafit slim s chitosanem – Duo Tento produkt je vhodným doplňkem stravy, protože z přijaté potravy odchytává tuky a tím zabraňuje jejich ukládání v těle. Chitosan pak vytvoří jakousi želatinu, která se nestráví a snadno projde zažívacím traktem z těla ven i přebytečnými tuky.

Chitosan tímto způsobem chrání nejen střeva, ale také krevní oběh, do kterého se tyto látky pak už nedostávají. Přípravek Chitosan obsahuje také chrom pro správnou funkci zažívání a pokud je chromu v těle nedostatek, může to mít za následek i cukrovku, proto je pro naše tělo nezbytnou složkou, dále kolagen vyživující kůži, které vrací pružnost a je pak znovu krásně napnutá, vápník, který omezuje tloustnutí, chrání kosti před jejich řídnutí, podílí se na správné mozkové funkci, a pomáhá snižovat váhu, chrání střeva, udržuje cholesterol v normálu, do těla dodává nezbytný vápník a kolagen a také chrání kosti a klouby.

Colafit s chitosanem se tedy hodí zejména pro ty, jež si chtějí pročistit svůj organismus, zbavit se přebytečných tuků způsobených nadváhou, nebo pro ty, jež rádi konzumují větší množství tučných jídel. Chitosan je vláknina, která se získává z mořských korýšů a protože je na rozdíl od tuků nabitý pozitivně, přitahuje je jako magnety a bez problémů je vyloučí z těla ven. Jestliže se tedy potřebujete zbavit přebytečných kil, Chitosan je pro Vás vynikajícím řešením. Doporučuje se Chitosan užívat třikrát za den alespoň po dobu tří měsíců.

Colafit slim s chitosanem – Duo - eshop

Cena: 491,- Kč - koupit Colafit slim s chitosanem – Duo v ověřeném e-shopu


Náš tip

Prostředky na účinný boj s cholesterolem od 45 Kč