LKVB6

LKVB6 LKVB6 je preparát, který má mimo celkové léčebné účinky příznivý vliv na odstraňování příčin různých nemocí a jeho hlavním účinkem je spalování tuku, protože napravuje látkovou výměnu, pročišťuje organismus a je také vhodným doplňkem stravy po fyzické či stresové zátěži. Je velmi vhodným doplňkem stravy při velké únavě, nedostatečné energii, bolestí kloubů, hodí se také pro alergiky, nebo jedince trpící ekzémem, zvýšenou hladinou cholesterolu, nebo jaterními potížemi.

Preparát v sobě kombinuje čtyři složky účinných látek – Lecitin, Kelp, Jablečný ocet a Vitamín B6. Pomocí těchto látek pomáhá napravovat látkovou výměnu, má mnoho léčebných a stimulačních účinků, upravuje metabolismus a Vaše tělo se jeho pomocí dostává opět do rovnováhy.

Velmi vhodné je užívání přípravku při větší náchylnosti k tloustnutí, pokud trpíte častým průjmem nebo zácpou, lupenkou, ekzémem, zvýšenou kazivostí zubů, nebo horším zažíváním. Preparát usnadňuje proces hubnutí, protože rozpouští podkožní tuk, snižuje vysokou hladinu cholesterolu, čistí játra a střeva, posiluje krevní oběh, posiluje paměť a dobře působí také na nervový systém. Pokud Vás bolí klouby, nebo trpíte problémy se štítnou žlázou, zvýšeným padáním vlasů, nebo chcete pomoci se stimulací svalové hmoty, pak je pro Vás tento přípravek vhodný.

LKVB6 - eshop

Cena: 578,- Kč - koupit LKVB6 v ověřeném e-shopu