Hlíva ústřičná

Hlíva ústřičná Hlíva ústřičná je houba rostoucí na kůře stromů. Obsahuje například aminokyseliny, vitamíny skupiny B, stopové prvky jako hořčík, zinek, železo, selen, chrom, jód, mastné kyseliny, proteiny a vlákninu, které jsou pro náš organismus velmi důležité.

Kromě toho obsahuje také řadu účinných přírodních látek zvaných beta-glukany, které působí na snižování hladiny cholesterolu v krvi, působí dobře na cévní systém a trávící funkce. Pokud je tato houba konzumována pravidelněji, dochází k regeneraci buněk a k celkovému posílení imunitního systému. Konzumací této houby tak ovlivníte zejména hladinu cukrů a tuků, stimuluje krvetvorbu, působí proti chronickým zánětům, únavě, vysokému krevnímu tlaku a příznivě ovlivňuje cévní systém.

Přípravek je v podobě želatinových kapslí, které obsahují najemno rozemletou tkáň Hlívy ústřičné. Dávkuje se dvakrát denně. Preparát je vhodný jak pro dospělé, tak děti a oproti čerstvé houbě zaručuje také delší trvanlivost a je vhodný zvláště pro kardiaky, diabetiky, alergiky, jedince trpící různými zažívacími, nebo kloubovými onemocněními, únavou a záněty. Vhodný je také v prevenci proti mrtvici a rakovině nebo jako vedlejší doplněk chemoterapie, protože snižuje vedlejší účinky této léčby.

Hlíva ústřičná - eshop

Cena: 559,- Kč - koupit hlívu ústřičnou v ověřeném e-shopu