FitMe Burn

FitMe Burn Přípravek FitMe Burn se používá ke snazšímu odbourávání tuků, také snižuje cholesterol, čistí cévy, působí antioxidačně a celkově působí velmi příznivě na celý organismus také na paměť a další mozkové funkce.

FitMe Burn obsahuje látky jako cholin, který pomáhá snížit hladinu cholesterolu v krvi, Inozitol pro lepší metabolizaci, Methionin, který pomáhá ve funkci trávicí soustavy a působí příznivě na metabolismus, zabraňuje svalové slabosti, lámavosti vlasů a působí velmi antioxidačně, Karnitin působící jako výborný odbourávač tuku, urychluje přísun kyslíku a také působí velmi příznivě na srdeční sval, takže je hojně využíván v určitých případech srdeční atrofie, Chlorid chromitý, který snižuje chuť k jídlu, vitamín B6 pro dobrou imunitu a metabolismus nebo železo, které snižuje krevní tlak, vytváří hemoglobin a okysličuje krev.

Tento produkt příznivě působí také proti únavě, chudokrevnosti. Je vhodným doplňkem zejména pro sportovce, protože výrazně zvyšuje sportovní výkon díky urychlení procesu přísunu kyslíku do buněk a následně přeměnu tuků v energii. Přípravek je velmi vhodný při redukci nadváhy, vyšší psychické nebo fyzické zátěži, také je vhodnou prevencí padání vlasů a zkvalitňuje vzhled kůže.

Fitme Slim&Burn - eshop

Cena: 379,- Kč - koupit FitMe Burn v ověřeném e-shopu