Super česnek

Super Česnek Česnek je pro své léčebné účinky užíván při mnoha druzích různých potíží jako přírodní antibiotikum. Zejména je znám svými vynikajícími účinky na vysoký cholesterol a pročišťování cév. Kromě toho zlepšuje krevní oběh, dobře ovlivňuje střevní mikroflóru, posiluje imunitní systém, upravuje krevní tlak a hladinu cholesterolu v krvi a hodí se také pro osoby trpící srdečními onemocněními.

Tento přípravek je v podobě želatinových tablet a tak se nemusíte bát, že Vám bude po užití cítit z úst, jako je to u čerstvého česneku. Preparát obsahuje vázané silice, různé druhy vitamínů, minerálů a látky inzulinových vlastností a obsahuje také velké množství jódu.

Česnek má antimikrobiální a antimykotické účinky, které pomáhají zastavot množení bakterií, virů a parazitů, hodí se zejména při chřipce a onemocnění horních cest dýchacích, protože zvyšuje pocení a pomáhá lepšímu odkašlávání, snižuje srážlivost krve a také hladinu cukru v krvi. Dávkování se doporučuje třikrát denně – ráno, v poledne a večer před jídlem.

Super Česnek - eshop

Cena: 129,- Kč - koupit Super Česnek v ověřeném e-shopu